Aktualno軼i

Samorz康 Szkolny

Szkolne Ko這 Caritas

Historia Szko造

Nakarm g這dne dziecko - wejd na stron www.Pajacyk.pl

Rajd Babica Czudec

trasa: Rzesz闚 - Babica - Po這mia - Czudec - Rzesz闚

12 wrze郾ia odby si pierwszy w tym roku szkolnym rajd SKKT. Wybrali鄉y si na Pog鏎ze Dynowskie. Zbi鏎ka mia豉 miejsce na dworcu PKS w Rzeszowie. Autobusem przejechali鄉y do Babicy, sk康 rozpocz瘭i鄉y w璠r闚k. Przez Babic przep造wa rzeka Wis這k, kt鏎a rozdziela Pog鏎ze Dynowskie od Pog鏎za Strzy穎wskiego. Przekroczyli鄉y Wis這k i tym samym weszli鄉y na Pog鏎ze Dynowskie. Trasa nie nale瘸豉 do najtrudniejszych, robili鄉y tylko kr鏒kie przystanki. Pogoda dopisywa豉, a po oko這 pi璚iu godzinach marszu szlakiem czarnym a nas瘼nie 鄴速ym dotarli鄉y do Czudca. Wie gminna po這穎na na skraju Pog鏎za Strzy穎wskiego posiada du瞠 walory krajobrazowe. Zwiedzili鄉y tam barokowy ko軼i馧 parafialny pw. 安i皻ej Tr鎩cy, wybudowany w latach 1721-1735. nast瘼nie udali鄉y si na przystanek sk康 wr鏂ili鄉y do Rzeszowa. Rajd bardzo nam si podoba. Wr鏂ili鄉y zm璚zenia ale za to zadowoleni!.

Olek Rychlik@Mateusz Rychlik