Aktualno軼i

Samorz康 Szkolny

Szkolne Ko這 Caritas

Historia Szko造

Nakarm g這dne dziecko - wejd na stron www.Pajacyk.pl

Miko豉jki -Hermanowa 2009

Po raz pierwszy najm這dsi cz這nkowie naszego ko豉 wzi瘭i udzia w marszu na orientacje, kt鏎y odby si w Hermanowej w dniu 5.12.2009r.
O godzinie 9 rano wyruszyli鄉y z parkingu przy UW w Rzeszowie. Og鏊ne zebranie wszystkich uczestnik闚 zawod闚 odby這 si w SP w Hermanowej. ㄆkasz  Kuczmarz zapozna wszystkich z regulaminem marszu oraz zosta造 przydzielone numery startowe dla ka盥ej dru篡ny.
Start marszu nast徙i w lesie w Przylasku (niedaleko 廝鏚e趾a). Ka盥a dru篡na otrzyma豉 mapk z zaznaczonymi punktami oraz udzielono im instrukcji. Zawody ko鎍zy造 si met w SP w Hermanowej. Nikt nie zab陰dzi,
wszyscy dotarli na miejsce. Na ka盥ego czeka kubek gor帷ej herbaty i dro盥鄴wka. Dzieci odwiedzi 鈍. Miko豉j , rozda drobne upominki. Na zako鎍zenie zosta造 og這szone wyniki marszy na orientacje. Pi耩 dru篡n by這 najlepszych i one otrzyma造 nagrody. Nie uda這 si nam zaj望 miejsca punktowanego, ale zabawa by豉 bardzo fajna ,dzieci ju si deklaruj, 瞠 wezm udzia w wiosennych marszach na orientacj. Oby wytrwa造 w postanowieniu.

Zenobia Twardzik