Aktualno軼i

Samorz康 Szkolny

Szkolne Ko這 Caritas

Historia Szko造

Nakarm g這dne dziecko - wejd na stron www.Pajacyk.pl

trasa: Zaczernie - Tylawa - Olchowiec - Dukla - Zaczernie

19 czerwca odby si ostatni rajd SKKT w tym roku szkolnym. Celem naszej wycieczki mia這 by Pasmo Graniczne ze szczytem Baranie. Na wyjazd zdecydowa豉 si skromna grupa uczestnik闚 z naszej szko造 oraz ze szko造 w ㄠce. Wyjazd mia miejsce tradycyjnie ju spod szko造 kilka minut po sz鏀tej. Z Zaczernia dotarli鄉y do Tylawy. Pogoda by豉 niezbyt zach璚aj帷a do w璠r闚ki. Mocno pada deszcz. Ale dla nas pogoda nie straszna, wi璚 nie zwa瘸j帷 na opady wyruszyli鄉y 鄴速ym szlakiem w kierunku Olchowca. Szlak wiedzie przez tereny nieistniej帷ych ju dzi miejscowo軼i Smereczne i Wilsznia. Do Olchowca dotarli鄉y zmarzni璚i i zupe軟ie przemoczeni. Niestety musieli鄉y podj望 decyzj o zako鎍zeniu w璠r闚ki. W Olchowcu zwiedzili鄉y zabytkow cerkiew, do kt鏎ej prowadzi kamienny most, a nast瘼nie Muzeum "Chy篡 κmkowskiej" prowadzone przez pana Tadeusza Kie豚asi雟kiego. W drodze powrotnej zatrzymali鄉y si jeszcze w Dukli "na ma貫 co nieco" w pizzeri. Do Zaczernia dotarli鄉y w godzinach popo逝dniowych.

Teraz przed nami wakacje i czas na prywatne wyjazdy z rodzicami lub w gronie przyjaci馧, ale ju od wrze郾ia rozpoczniemy kolejny sezon dzia豉lno軼i turystycznej naszego ko豉 obfituj帷y w r闚nie, a mo瞠 nawet bardziej udane wyjazdy. Udanych wakacji!

Wpis do ksi捫eczki GOT