Aktualności

 Patron szkloły

  Dyrekcja

  Nauczyciele

 Dokumenty szkoły

 

 Kontakt

 Galeria

 Uczniowie

 Plany lekcji

 Kalendarz szkolny

 SKKT PTTK Nr3

 Chemia

 Zajęcia pozalekcyjne

 Sport

 Samorząd Szkolny

 Szkolne Koło Caritas

 Dzieje Zaczernia

 Historia Szkoły

 Klub Europejski

 Język polski

 Język angielski

 Rada Rodziców

Google

Nakarm głodne dziecko - wejdŸ na stronę www.Pajacyk.pl

Dziecko w sieci

 

 

Rajd Przemysko - Bachórski

18 lutego 2017 r.

trasa: Zaczernie - Bachórz - Laskówka - Witryłówka - Drohobyczka - Zaczernie

 

W sobotę 18 lutego po godzinie szóstej wyjechaliśmy spod szkoły w Zaczerniu, przejechaliśmy przez Rzeszów, Tyczyn i Hartę by zatrzymać się na postój w Bachórzu. Skorzystaliśmy z gościnności karczmy "Pod Semaforem" mieszczącej się przy stacji kolejki wąskotorowej Przeworsk - Dynów. Po postoju wystarczająco długim aby wszyscy mieli możliwość skosztowania proziaków z masłem czosnkowym, kierowca podwiózł nas na miejsce w którym kończy się zielony szlak turystyczny Przemyśl - Bachórz.

Dalszą drogę przeszliśmy pieszo wyszukując w terenie zielonego oznakowania. Przez większą część trasy którą wędrowaliśmy pokrywał się z niebieskim szlakiem prowadzącym z Rzeszowa do Grybowa. Podczas tej wędrówki dopisało nam szczęście i nie padał deszcz lecz zalegający mokry śnieg i błoto dały się we znaki. Warunki terenowe zmusiły nas do skrócenia trasy i po przejściu z Bachórza, przez Laskówkę w Witryłówce opuściliśmy zielony szlak i zeszliśmy do Drohobyczki.

W drodze powrotnej znowu zatrzymaliśmy się "Pod Semaforem", a następnie już bez postojów przez Rzeszów dojechaliśmy do Zaczernia.

 

 

 

Wpis do książeczki GOT

 

 
Copyright 2006-2017 Zespół Szkół w Zaczerniu